.

Yaoi Iti x Sasu 4

14. ledna 2011 v 18:22 | Tiky-san |  Yaoi
Je tu next díl yaoi...předem připravený...tkže to pořád znamená že nejsem z5 -,-


..........Sasuke. Takže to vše byl vlastně jen jeden velkej zlej sen. Chvíli jsem byl v klidu ale po okokání situace jsem zjistil že ne vše byl sen, Sasuke byl spocený a uklidňoval mě..poté přirazil. Až teď jsem zjistil že ho má ve mně vsunutého.
Zaryl se nehty mezi mé vlasy, do mé hlavy. Důvod byl ten že se mu poté lépe přiráželo. Myslel jsem že se zblázním, nejsem přeci pedofil ! ,, Itachi ? Děje…děje se něco ? Ty to nechceš ?" " …" " Jestli ne..stačí říct a já přestanu." Přitáhl jsem si ho k sobě a políbil ho na krk, to mu stačilo. Po chvíli slast nahradila tu bolest. Bylo to krásné jako nikdy předtím, se ženou, se ženou to oproti tomuhle nestálo za nic. Když Sasukeho bílá tekutina vystříkla, vyměnili jsme si pozice. Když jsem i já vyvrcholil vzal jsem Sasukeho úd do rukou, pohrával jsem si s ním. Bratr v tu chvíli vypadal tak nevinně…nemohl jsem dopustit aby jsem jej týral..snažil jsem se mu dopřát ten největší luxus co kdy zažil. Po dokončení jsem se otočil a vydal do sprchy. Voda byla krásně teplá, zažil jsem něco úplně nového, bratr mě má rád, já mám rád jej. Bylo toho na mě moc ale cítil jsem se ještě na víc. V tu chvíli přišel do sprchy Sasuke "Víš..mám tě strašně rád brácho a…s tebou to bylo to nejskvělejší
co jsem kdy zažil…víš…nechceš si to zvopáknout ?" tahle věta mi stačila, otočil jsem Sasukeho a přirazil ho do roku sprchového koutu, opatrně jsem do něj proniknul a začal přirážet, takhle jsme si užívali jěště přibližně další dvě hodiny :D. Potom jsme šli spát.
Ráno mě probudila vůně palačinek s jahodami, které mi Sasuke pečlivě udělal a proto si přivstal. Nevěděl jsem že je tak skvělý kuchař. Jěště před tím než jsem začal jíst, jsem se ho snažil dostat do postele. Nenechal se, prý že jsem vyhublý a že snídaně je základ dne..nebo co to.. . A taky, Sasuke byl v Akatsuki něco jako sluha. Donášel vše co bylo potřeba, pral, žehlil, ostatní si z něj utahovali. Já proto najal doopravdického sluhu Mikajla a Sasukemu se snažil vysvětlit proč nechci aby byl sluha…asi špatně. " Itachi ale já chci být v kondici, když už jsem s tebou..chci se ti líbit." " Miluju tě, ať to ví celý svět, mi je to jednoale sluha nebudeš. Jak to bude vypadat před Sakurou a Narutem až budou v Akatsuki?" " O..oni budou v Akatsuki ?!" " Ano.. Naruto kvůli Kyuubimu a Sakura kvůli tomu že je asi jediný člověk co by v sobě dokázl udržet Wasariho." " C….cože ?? Wasariho ?? Já myslel že už je mrtvý ten jeden prašivý zabijácký démon !"     " Ne není, pořád ještě žije…a Deidara se rozhodl že jej dáme do Sakury."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dixie Dark Dixie Dark | Web | 16. ledna 2011 v 15:48 | Reagovat

super^^

2 Itachi Itachi | E-mail | 30. ledna 2011 v 14:59 | Reagovat

jááj= Jáshine ááá Jáshine! :DD

3 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 29. června 2011 v 0:31 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama